• 11.154 Abonnees   

Uitgelicht

may
24
Social CRM Seminar 2012
Marketing Village in Leusden
Home » Nieuws » Business Objects koopt Inxight Software

Business Objects koopt Inxight Software

Redactie Customer Talk
Door Redactie Customer Talk
Tuesday, May 29, 2007 om 10:16 AM
Tags:

Business Objects, leverancier van Business Intelligence (BI) oplossingen,heeft het Amerikaanse Inxight Software overgenomen en breid hiermee haar portfolio uit met een oplossing voor analyse van ongestructureerde data. De afronding van de overname wordt verwacht in juli 2007.

De combinatie van Inxight Software en Business Objects biedt organisaties toegang tot zowel gestructureerde informatie opgeslagen in databases en datawarehouses als ongestructureerde data, zoals e-mail, webcontent en documenten. Het portfolio van Inxight Software bestaat onder andere uit oplossingen voor tekstanalyse, meervoudig zoeken en visualisatie van gegevens.

‘Onze klanten willen alle beschikbare informatie kunnen gebruiken bij het optimaliseren van bedrijfsprestaties en het nemen van beslissingen', zegt John Schwarz, CEO van Business Objects. Meervoudig zoeken, tekstanalyse en toegang tot ongestructureerde data zijn een aanvulling op het al bestaande BI-portfolio. Ongestructureerde informatie is een onontgonnen kennisbron waarvan de meeste organisaties de vruchten nog niet plukken.'

Bron: Customer Talk

 


Onderwerp sponsors

Web content management

Hoofdsponsor:

Seneca

Sponsor:

SitecoreMirabeauEvidenteFocusAlterian

Customer intelligence

Hoofdsponsor:

Pitney Bowes Business Insight

Sponsor:

OracleCBS SolutionsAlterian



Reageer op dit bericht

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Klik hier om in te loggen.


Word abonnee van Customer Talk
Word abonnee    Of log hieronder in
E-mailadres:
Wachtwoord
  Wachtwoord vergeten Log in
Evenementen
may
22
The Location Business Summit Europe
Sheraton Amsterdam Airport Hotel, Amsterdam
may
22