Warenhuisketen V&D heeft een nieuwe algemene website. De site www.vd.nl is één van de eerste uitingen van de nieuwe huisstijl van de warenhuisketen, die momenteel werkt aan een omvangrijke restyling van zijn winkels en huisstijl. Internetbureau Websight zorgde voor het webdesign, begeleidde de implementatie van de site en was verantwoordelijk voor de content-productie.
V&D presenteerde vorige week zijn nieuwe logo in de vestiging in de Amsterdamse Kalverstraat. Deze V&D-vestiging is als eerste omgebouwd en aangepast aan de herziene huisstijl. De warenhuisketen heeft in het verlengde daarvan nu ook zijn website volledig aangepast.
‘Inspiratie is het kernthema van de vernieuwde V&D-winkels. Het doel van de vernieuwde website is dan ook in de eerste plaats om onze klanten te inspireren', zegt Linda Eriksen, Manager Marketing Communicatie bij V&D. ‘Op www.vd.nl kunnen onze klanten ideeën op allerlei gebieden opdoen. De site moet klanten enthousiasmeren om naar onze winkels te komen die in de komende periode allemaal een nieuw gezicht krijgen. Bij het ontwikkelen van de website hebben we goed samen kunnen werken met Websight. Het bureau heeft zich onderscheiden door zijn proactiviteit en het meedenken over de te maken keuzes.'
‘Bij de introductie van een nieuwe huisstijl vereist de vertaling daarvan naar het internet een specifieke aanpak', zegt Erik Zoomers, managing director van Websight. ‘Een website is wezenlijk anders dan een verpakking, een advertentie of een folder. V&D heeft dat onderkend door een gespecialiseerd internetbureau in te schakelen voor zijn vernieuwde website.
De website maakt gebruik van Contentmachine, het CMS van internetbureau Websight voor online beheer van de content en de website. De ontwikkeling van de site is in samenwerking met Maxeda IT Services gedaan.
Bron: Customer Talk