• 11.154 Abonnees   

Uitgelicht

may
24
Social CRM Seminar 2012
Marketing Village in Leusden
Home » Nieuws » Microsoft ziet af van overname Yahoo

Microsoft ziet af van overname Yahoo

Redactie Customer Talk
Door Redactie Customer Talk
Monday, May 5, 2008 om 12:03 PM
Tags:

Microsoft heeft zijn poging om Yahoo over te nemen gestaakt. De softwareleverancier liet drie mei weten dat het niet aan de eisen van het internetbedrijf wilde voldoen. Na drie maanden van onderhandelen liet bestuursvoorzitter en medeoprichter van Yahoo, Jerry Jang, weten dat 37 dollar per aandeel genoeg zou zijn voor een vreedzame overname, maar topman Steve Ballmer van Microsoft wilde niet verder gaan dan 33 dollar.

Microsoft ziet af van overname YahooHet stuklopen van de onderhandelingen waarbij Microsoft op het laatst bijna vijftig miljard dollar bood, is volgens verschillende analisten uit de Verenigde Staten een verlies voor Yahoo en niet voor Microsoft: "Ze hebben de belangen van hun werknemers boven die van hun aandeelhouders gesteld", aldus analist Laura Martin van Soleil Securities in New York. "in de hoop dat ze op een dag acht miljard dollar meer waarde kunnen creëren, ook al hebben ze nog nooit aangetoond dat ze daartoe in staat zijn." Een aandeelhouder van Yahoo laat weten geschokt te zijn: "Ik ben geschokt dat Yahoo niet redelijker is geweest. Het aandeel gaat maandag zeker met vijf dollar omlaag."

 

Een vijandige overname is geen optie voor Microsoft: "Het is me duidelijk dat het niet zinvol is voor Microsoft om ons bod direct aan uw aandeelhouders over te brengen", zo liet Ballmer weten aan Yahoo.

Bron: Customer Talk

 


Onderwerp sponsors

Digital marketing

Hoofdsponsor:

Sitecore

Sponsor:

SyncForceSDLAdobe



Reageer op dit bericht

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Klik hier om in te loggen.


Word abonnee van Customer Talk
Word abonnee    Of log hieronder in
E-mailadres:
Wachtwoord
  Wachtwoord vergeten Log in
Evenementen
may
22
The Location Business Summit Europe
Sheraton Amsterdam Airport Hotel, Amsterdam
may
22