Uitgelicht

Home » Nieuws » Debitel kiest Trinicom voor klantinteractie

Debitel kiest Trinicom voor klantinteractie

Redactie Customer Talk
Door Redactie Customer Talk
Tuesday, July 15, 2008 om 3:38 PM
Tags:

Debitel heeft gekozen voor de T5 oplossing van Trinicom. Op die manier kan het bedrijf hun klantcontacten beter reguleren en beter in de klantbehoefte voorzien. De telecomaanbieder gaat van de klantinteractie software T5 de modules e-mail response management, web selfservice en rapportages gebruiken.

Debitel kiest Trinicom voor klantinteractieDebitel wil met de aanschaf van de T5 oplossing van Trinicom de klant een selfservice omgeving bieden. De klanten kunnen 24/7 via de website hun eigen zaken regelen. Dat is voor de klant voordelig, aldus de telecomaanbieder, omdat hij of zij op die manier tijd en telefoonkosten bespaard. Ook voor Debitel levert de aanschaf een voordeel op, omdat er minder werknemers nodig zijn.

 

"Trinicom is voornamelijk voor twee zaken in de arm genomen, namelijk het sneller en beter van dienst zijn van klanten en betere rapportagemogelijkheden over de klantcontacten", aldus Dick Brunemann, manager particuliere klantenservice Debitel, "Daarbij wordt de nadruk voornamelijk gelegd op e-mailcontact. Op die manier kunnen we beter inspelen op de klantbehoefte."

 

"De samenwerking verloopt voorspoedig, Trinicom heeft duidelijk de kennis in huis", aldus Brunemann, "Voor de toekomst hebben we nog geen concrete plannen, we gaan de livegang en de samenwerking evalueren en de volgende stap is procesoptimalisaring. Als andere modules van Trinicom goed aansluiten, zeg ik daar geen nee tegen."

Bron: Customer Talk

 


Onderwerp sponsors

Customer service

 

Sponsor:

Trinicom

Selfservice

 

Sponsor:

Hylo



Reageer op dit bericht

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Klik hier om in te loggen.


Word lid van Customer Talk
  • Toegang tot artikelen
  • Ontvang strategy bulletins
  • Toegang tot community
  • Ontvang news bulletins
Word lid    Of log hieronder in
E-mailadres:
Wachtwoord
  Wachtwoord vergeten Log in