• 11.154 Abonnees   

Uitgelicht

may
24
Social CRM Seminar 2012
Marketing Village in Leusden
Home » Nieuws » Boost Concepts en Meitv zetten Mygimmy breder in

Boost Concepts en Meitv zetten Mygimmy breder in

Redactie Customer Talk
Door Redactie Customer Talk
Tuesday, September 23, 2008 om 3:18 PM
Tags:

Boost Concepts en Meitv gaan een samenwerking aan om Mygimmy breder in te kunnen zetten. Mygimmy maakt het mogelijk dat consumenten met hun mobiele telefoon op reclames op tv, print- en outdoorreclames kunnen reageren. Door de samenwerking wordt het mogelijk dat Mygimmy ook ingezet kan worden op promotieacties op straat en in de winkel.

Boost Concepts gaat Mygimmy inzetten als mobiel responseplatform, zodat consumenten tijdens promotieacties direct samples en kortingen kunnen krijgen via de mobiele telefoon. "Door de samenwerking met Meitv kan Boost Concepts haar klanten nieuwe effectieve actiemarketingconcepten bieden die op locatie één op één consumentencontact mogelijk maken", aldus Oswin van den Boer, commercieel directeur bij Boost Concepts, "Iedereen heeft altijd een mobiele telefoon bij zich en deze is zeer persoonlijk gebonden, daarom is Mygimmy een perfect instrument voor Boost Concepts om op locatie anoniem bereik persoonlijk te maken."

 

Voor Meitv is de samenwerking een manier om hun Mygimmy breder in te zetten: "Met Boost Concepts kunnen we Mygimmy ook toepassen bij salespromotie acties. Daardoor biedt Mygimmy voor de consument dus meer toegevoegde waarde, want er kan steeds vaker en op steeds meer plaatsen via de mobiele telefoon op acties worden gereageerd. Mygimmy wordt hierdoor ook breder inzetbaar als interactieve responseoplossing voor fabrikanten en retailers, zowel bij tv-campagnes als bij salespromotie acties. Dat sluit aan bij ons streven Mygimmy als uniform interactieplatform voor consument en adverteerder te laten fungeren. Door de grote expertise van Boost Concepts in combinatie met Mygimmy kunnen we gezamenlijke klanten hoogwaardige effectieve marketingconcepten bieden."

Bron: Customer Talk

 


Onderwerp sponsors

Digital marketing

Hoofdsponsor:

Sitecore

Sponsor:

SyncForceSDLAdobe



Reageer op dit bericht

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Klik hier om in te loggen.


Word abonnee van Customer Talk
Word abonnee    Of log hieronder in
E-mailadres:
Wachtwoord
  Wachtwoord vergeten Log in
Evenementen
may
22
The Location Business Summit Europe
Sheraton Amsterdam Airport Hotel, Amsterdam
may
22