Lectric Groep heeft interactive marketingbureau NR6 uit Purmerend overgenomen. Hiermee wil de groep een one stop shop voor alle internetvragen zijn voor opdrachtgevers. In totaal bestaat de groep nu uit zo'n tweehonderd medewerkers verdeeld over vier vestigingen in Nederland. Ondanks dat Lectric per 1 januari 2009 een meerderheidsbelang verwerft blijft NR6 volledig zelfstandig opereren binnen de groep.
De groep is uitgebreid door een klantgerichte strategie: opdrachtgevers moeten bij Lectric terecht kunnen met vragen over strategie, creatie, usability, zoekmachinemarketing en e-mailmarketing. "Het idee voor onze samenwerking ontstond ruim een half jaar geleden", aldus Paul Arts, directeur van NR6, "NR6 is ervan overtuigd dat we onze ambities nog beter realiseren door ons aan te sluiten bij de Lectric Groep. En voor Lectric Groep vullen we één van de gewenste disciplines in: internetstrategie en conceptontwikkeling. Zo bieden we elkaar duidelijke toegevoegde waarde."
"Strategie staat meer en meer op de agenda van organisaties die internet als primair kanaal willen inzetten", aldus Jan Hein Schouten, CEO van de Lectric Groep, "Wij hadden die competentie wel in ons aanbod, maar te fragmentarisch. Een professioneel en competent strategisch bureau als NR6 is dan ook een waardevolle, structurele verrijking voor onze propositie. Bovendien past NR6 ook qua cultuur heel goed bij de Lectric Groep. Ik verwacht dan ook veel van de kruisbestuiving met de andere bedrijven in onze groep."
Bron: Customer Talk
|