Uitgelicht

Home » Nieuws » Verhoogde uitgaven MKB aan zoekmachine marketing

Verhoogde uitgaven MKB aan zoekmachine marketing

Redactie Customer Talk
Door Redactie Customer Talk
Thursday, December 10, 2009 om 10:34 AM
Tags:

Het Nederlandse midden- en klein bedrijf (MKB) zal volgend jaar meer geld uitgeven aan zoekmachine marketing. Dat blijkt uit een onderzoek van zoekmachine marketingbureau Indenty. Volgend jaar zal het MKB meer dan 250 miljoen euro uitgeven aan search engine marketing (SEM).

Verhoogde uitgaven MKB aan zoekmachine marketingMKB-bedrijven geven in totaal de 253 miljoen euro uit in 2010 aan zoekmachine marketing, aldus zoekmachine marketingbureau Indenty in het onderzoek. Dat is honderd miljoen meer dan afgelopen jaar. Per bedrijf zullen organisaties gemiddeld 4800 euro uitgeven aan zoekmachine marketing in 2009. In 2010 zal dat met 9,5 procent stijgen naar 5300 euro. Niet elk bedrijf doet overigens aan SEM; een derde van de MKB bedrijven doet aan deze vorm van marketing, maar in 2010 zal dit stijgen naar bijna vijftig procent.

 

De organisaties die nog geen SEM inzetten zeggen nog niet genoeg te weten over deze vorm van marketing. Zelfs zijn er nog een aantal bedrijven die de website alleen nog inzetten om de klanten te informeren. Er liggen dus nog genoeg kansen voor de organisaties, aldus Indenty. Voor het onderzoek zijn 416 respondenten ondervraagd.

Bron: Customer Talk

 


Onderwerp sponsors

Digital marketing

Hoofdsponsor:

Sitecore

Sponsor:

SDLAdobeSyncForce



Reageer op dit bericht

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Klik hier om in te loggen.


Word lid van Customer Talk
  • Toegang tot artikelen
  • Ontvang strategy bulletins
  • Toegang tot community
  • Ontvang news bulletins
Word lid    Of log hieronder in
E-mailadres:
Wachtwoord
  Wachtwoord vergeten Log in
Evenementen