Uitgelicht

Home » Nieuws » Modemerk Expresso lanceert nieuwe website

Modemerk Expresso lanceert nieuwe website

Redactie Customer Talk
Door Redactie Customer Talk
Tuesday, March 9, 2010 om 10:34 AM
Tags:

Damesmodemerk Expresso wil de ervaring uit de winkels online te brengen. Vandaar dat Expresso heeft besloten een nieuwe website te ontwikkelen. Softwareleverancier Webarchitects gaat de nieuwe website ontwikkelen op basis van de software Rightclick. Chunkid gaat aan de slag met de creatieve uitdaging.

Modemerk Expresso lanceert nieuwe websiteExpresso heeft eigen winkels, maar ook ongeveer vijfhonderd retailers in binnen- en buitenland die haar collectie verkoopt. Het modemerk presenteert zich met een uitgesproken vrouwelijke signatuur en produceert op basis van Fair Wear normen. "Expresso wil het gevoel en de beleving in de winkels terug laten komen op de website", vertelt Judith Kruijdenberg, PR en marketingmanager bij Expresso.

 

Expresso heeft gekozen voor softwareleverancier Webarchitects door de ervaring die de leverancier heeft in de modebranche en op het gebied van e-commerce, aldus Kruijdenberg. De nieuwe website wordt gebouwd met behulp van e-business software Rightclick van Webarchitects. De creatieve ontwikkeling wordt gedaan door Chunkid. Uiteindelijk moet de gebruiksvriendelijke website medio 2010 klaar zijn.

Bron: Customer Talk

 


Onderwerp sponsors

Digital marketing

Hoofdsponsor:

Sitecore

Sponsor:

SDLAdobeSyncForce

Web content management

Hoofdsponsor:

Seneca

Sponsor:

eFocusMirabeauSitecoreEvidentAlterian



Reageer op dit bericht

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Klik hier om in te loggen.


Word lid van Customer Talk
  • Toegang tot artikelen
  • Ontvang strategy bulletins
  • Toegang tot community
  • Ontvang news bulletins
Word lid    Of log hieronder in
E-mailadres:
Wachtwoord
  Wachtwoord vergeten Log in
Evenementen