• 11.154 Abonnees   

Uitgelicht

may
24
Social CRM Seminar 2012
Marketing Village in Leusden
Home » Nieuws » Open Text lanceert versie 7 media management oplossing

Open Text lanceert versie 7 media management oplossing

Redactie Customer Talk
Door Redactie Customer Talk
Tuesday, June 1, 2010 om 11:13 AM
Tags:

Softwareleverancier Open Text heeft de nieuwe versie van zijn Media Management oplossing gelanceerd. Release 7 van de digitale media asset oplossing heeft een geheel nieuwe gebruikersinterface. Daarbij moet het met deze versie makkelijker worden om media-activiteiten te optimaliseren, zakelijke flexibiliteit te verbeteren en de controle van de digitale mediacontent te verhogen.

Open Text lanceert versie 7 media management oplossingDigitale media moet met behulp van Open Text Media Management 7 te produceren, te gebruiken en te publiceren zijn, en moet bijbehorende processen automatiseren. De gebruikersinterface is voor deze versie vernieuwd, daarbij zijn proces automatiseringscapaciteiten ontwikkeld. Open Text zal deze release nog verder ontwikkelen door een integratie te maken met de content analytics software van het overgenomen Nstein Technologies. Hierdoor moet content beter te vinden zijn, maar ook beter te begrijpen, te organiseren en te analyseren. Ook is de oplossing geïntegreerd met de content management oplossing Open Text ECM Suite. Deze integratie moet het mogelijk maken om processen aan te passen zonder daarbij de broncode of een database aan te passen.

 

Naast media- en entertainmentindustrie moet deze oplossing in te zetten zijn door de marketingafdeling, zeker van grotere bedrijven. Onderzoeksbureau Forrester ziet het belang van mediamanagement bij marketingorganisaties vergroten voor organisatie die op wereldniveau opereren en ook flexibel willen zijn. "De noodzaak om waardevolle content te delen en te beschreven is in deze organisaties groter. Merkstrategen vinden asset managementsystemen  van cruciaal belang  om goedgekeurde strategieën te produceren voor gebruik in de praktijk, terwijl brand advocates vooral de beschikbaarheid belangrijk vinden van goedgekeurde assets, die meteen gebruikt kunnen worden."

Bron: Customer Talk

 


Onderwerp sponsors

Digital marketing

Hoofdsponsor:

Sitecore

Sponsor:

SyncForceSDLAdobe



Reageer op dit bericht

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Klik hier om in te loggen.


Word abonnee van Customer Talk
Word abonnee    Of log hieronder in
E-mailadres:
Wachtwoord
  Wachtwoord vergeten Log in
Evenementen
may
22
The Location Business Summit Europe
Sheraton Amsterdam Airport Hotel, Amsterdam
may
22