• 11.177 Abonnees   

Uitgelicht

may
24
Social CRM Seminar 2012
Marketing Village in Leusden
Home » Nieuws » Webshop Daphne Deckers sluit aan bij uitstraling nieuwe lingerielijn

Webshop Daphne Deckers sluit aan bij uitstraling nieuwe lingerielijn

Redactie Customer Talk
Door Redactie Customer Talk
Friday, September 24, 2010 om 9:56 AM
Tags:

Daphne Deckers wilde het uiterlijk van haar website en webshop laten aansluiten bij het karakter van haar nieuwe lingerielijn. Door een deel van de verkoop en orderverwerking via de website te laten verlopen moeten kosten en tijd bespaard kunnen worden. Fullservice internetbureau Innovadis heeft het e-commercetraject op zich genomen.

Medio augustus lanceerde Daphne Deckers haar TC World of Women lingerielijn, waarbij ze gebruikt maakt van een nieuwe pasvorm, de zogenaamde L-shape. Om de website en -shop te laten aansluiten op de nieuwe lingerie is er gekozen voor een design met veel donkere tinten.

Klanten kunnen een bestelling door de toevoeging van een barcode aan de producten van de winkel tot de deur volgen. Internetbureau Innovadis heeft de webshop ingericht, maar ook gezorgd voor een groot deel van de back-office mogelijkheden. Tevens wordt het voorraadbeheeer uit handen genomen door de back-office applicaties van Innovadis.

Bron: Customer Talk

 


Onderwerp sponsors

Digital marketing

Hoofdsponsor:

Sitecore

Sponsor:

SyncForceSDLAdobe

E-commerce

Hoofdsponsor:

EPiServer

Sponsor:

Sitecore



Reageer op dit bericht

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Klik hier om in te loggen.


Word abonnee van Customer Talk
Word abonnee    Of log hieronder in
E-mailadres:
Wachtwoord
  Wachtwoord vergeten Log in
Evenementen
may
22
The Location Business Summit Europe
Sheraton Amsterdam Airport Hotel, Amsterdam
may
22