• 11.177 Abonnees   

Uitgelicht

may
24
Social CRM Seminar 2012
Marketing Village in Leusden
Home » Nieuws » Google neemt mogelijk Groupon over

Google neemt mogelijk Groupon over

Redactie Customer Talk
Door Redactie Customer Talk
Monday, November 29, 2010 om 1:53 PM
Tags:

Zoekmachinegigant Google zou volgens anonieme bronnen aangehaald door blog All Things Digital en persbureau Bloomberg kortingsbonnensite Groupon willen overnemen. Dit bericht volgt ruim een week na de melding dat concurrent Yahoo een partnerschap met de kortingsite heeft gesloten.

Het twee jaar oude Groupon biedt producten aan waarop flinke korting gegeven worden als een bepaald aantal consumenten zich inschrijven voor de aanbieding. Groupon verdient geld door een groot deel van het uiteindelijk bedrag te nemen van de participerende bedrijven. Vorig jaar werd Groupon ook actief in Nederland, na de overname van concurrent Mycitydeal. Er gingen al een tijd geruchten rond dat Groupon overgenomen zou gaan worden door een groot internetbedrijf.

Op 16 november 2010 liet Yahoo bijvoorbeeld weten een partnerschap aan te gaan met Groupon. Het is de bedoeling dat de samenwerking ervoor zorgt dat bezoekers langer op de website van Yahoo blijven. Ook gingen er geruchten op dat Yahoo drie miljard dollar wilde betalen om de service te kopen. Ondanks dat Blake Irving, chief product officer van Yahoo, tegenover CRM Daily de speculaties niet direct wilde bespreken, zei hij er wel over: "Dat je een partnerschap met iemand hebt afgesloten, wil nog niet betekenen dat je ze niet zult kopen."

De deal met Yahoo lijkt echter niet door te zijn gegaan. Nu zou Google dus een voorstel hebben gedaan tot overname voor precies hetzelfde bedrag als Yahoo in gedachten had, namelijk drie miljard dollar. De investeerders van Groupon zouden momenteel in overleg zijn over de vraag of ze overgenomen willen worden. Anders moet de kortingsite op zoek naar investeringskapitaal om onafhankelijk te kunnen blijven.

Bron: CRM Daily/ Nuzakelijk

 


Onderwerp sponsors

E-commerce

Hoofdsponsor:

EPiServer

Sponsor:

Sitecore



Reageer op dit bericht

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Klik hier om in te loggen.


Word abonnee van Customer Talk
Word abonnee    Of log hieronder in
E-mailadres:
Wachtwoord
  Wachtwoord vergeten Log in
Evenementen
may
22
The Location Business Summit Europe
Sheraton Amsterdam Airport Hotel, Amsterdam
may
22