
Softwareleverancier Adobe en Deloitte Consulting gaan een strategische samenwerking aan waarin ze nieuwe generatie applicaties willen ontwikkelen die de gebruikerservaring van bedrijfssystemen moeten verbeteren. Deloitte zal met behulp van Adobe’s oplossingen voor customer experience management, applicaties ontwikkelen die medewerkers van bedrijven helpt om meer klantgericht te werken.
"Door onze strategische samenwerking kunnen onze gezamenlijke klanten de volledige potentie van hun bedrijfsapplicaties benutten", aldus Paul Clemmons, principal bij Deloitte Consulting LLP. "Samen met Adobe gaan we rijke internet-oplossingen inzetten die de gebruiker centraal stellen en complexe applicaties vereenvoudigen. Frontend- en backend-systemen worden geïntegreerd om bedrijfsprocessen productiever en intuïtiever te maken."
"Bedrijven en overheidsorganisaties die vooruit denken, weten dat een aantrekkelijke gebruikerservaring helpt in een snelle adoptie van nieuwe technologieën, een betere differentiatie en klantenbinding", zegt Rob Tarkoff, senior vice president en general manager, Digital Enterprise Solutions bij Adobe. "We zijn verheugd over onze samenwerking met Deloitte en kijken ernaar uit om de markt voor customer experience management te stimuleren, zodat eindgebruikers het maximale uit hun IT-investeringen kunnen halen."
Bron: Customer Talk