• 11.177 Abonnees   

Uitgelicht

may
24
Social CRM Seminar 2012
Marketing Village in Leusden
Home » Nieuws » Bandolera zet na lancering webshop in op online activiteiten

Bandolera zet na lancering webshop in op online activiteiten

Redactie Customer Talk
Door Redactie Customer Talk
Monday, December 20, 2010 om 10:55 AM
Tags:

Damesmodemerk Bandolera heeft afgelopen jaar een webshop gelanceerd, maar wil haar online activiteiten nu nog verder uitbreiden. Ter ondersteuning heeft Bandolera de hulp gevraagd van internetbureau Webarchitects.

Bandolera heeft naar eigen zeggen een succesvolle start gehad met de webshop en een positieve ontwikkeling doorgemaakt. Nu wil het modemerk de online activiteiten verder uitbreiden en daarom heeft Bandolera het internetbureau Webarchitects in de arm genomen.

Het internetbureau helpt het modebedrijf bij het maken van de selectie van nieuwe toeleveranciers en het beoordelen van contracten. Daarbij zal Bandolera gaan investeren in het verbeteren van de usability en het verhogen van de conversie. Om dit te realiseren gaat het modemerk inzetten op zoekmachinemarketing en linkbuilding.

Bron: Customer Talk

 


Onderwerp sponsors

Digital marketing

Hoofdsponsor:

Sitecore

Sponsor:

SyncForceSDLAdobe

E-commerce

Hoofdsponsor:

EPiServer

Sponsor:

Sitecore



Reageer op dit bericht

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Klik hier om in te loggen.


Word abonnee van Customer Talk
Word abonnee    Of log hieronder in
E-mailadres:
Wachtwoord
  Wachtwoord vergeten Log in
Evenementen
may
22
The Location Business Summit Europe
Sheraton Amsterdam Airport Hotel, Amsterdam
may
22