Uitgelicht

feb
27
Home » Nieuws » Onderzoek: klanten positief over betalen via iDEAL op mobiel

Onderzoek: klanten positief over betalen via iDEAL op mobiel

Redactie Customer Talk
Door Redactie Customer Talk
Tuesday, November 29, 2011 om 1:49 PM
Tags:

Consumenten zijn positief als het gaat om betalen via een iDEAL applicatie op hun mobiel. Dit blijkt uit voorlopige onderzoeksresultaten van de Rabobank. Ook komt in het onderzoek naar voren dat negentig procent van de respondenten meer online denkt te gaan winkelen.

Rabobank wil zijn mobiel bankieren diensten uitbreiden met een mobiele iDEAL applicatie. Om het gebruik van de applicatie en mobiel winkelen in het algemeen te testen heeft de bank duizend consumenten gevraagd om de applicatie te testen. De consumenten moesten minimaal twee bestellingen doen bij bol.com, MyOrder of Thuisbezorgd.nl en daar betalen met de mobiele applicatie van de bank.

Uit het onderzoek, dat in samenwerking met Motivaction is uitgevoerd, is gebleken dat consumenten positief zijn als het gaat om betalen via een mobiele iDeal applicatie. Ruim tachtig procent geeft betalen via de applicatie het cijfer acht of hoger. Bijna zeventig procent van de gebruikers vindt het betalen met de app veilig en dertien procent noemt de app zeer veilig. Dankzij de mobiele iDEAL applicatie verwacht negentig procent van de respondenten in de toekomst meer online te gaan winkelen.

Rabobank concludeert uit deze resultaten dat consumenten klaar zijn voor het betalen via mobiele applicaties. Gertjan Rösken, business development manager van Rabobank vertelt: “Wij geloven in de toekomst van de mobiele telefoon als portemonnee. Betalen waar en wanneer je maar wilt is volgens ons de toekomst.”

De resultaten die de bank nu publiceert zijn voorlopige cijfers van bijna honderdvijftig respondenten. Er kan nog tot vijftien december worden meegedaan aan het onderzoek. De resultaten uit het onderzoek worden gedeeld met grote banken in Nederland en Currence, een Nederlandse organisatie die voor transparantie moet zorgen binnen het betalingsverkeer.

Bron: Customer Talk

 


Onderwerp sponsors

E-commerce

Hoofdsponsor:

Sitecore
 



Reageer op dit bericht

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Klik hier om in te loggen.


Word lid van Customer Talk
  • Toegang tot artikelen
  • Ontvang strategy bulletins
  • Toegang tot community
  • Ontvang news bulletins
Word lid    Of log hieronder in
E-mailadres:
Wachtwoord
  Wachtwoord vergeten Log in