
De leden van zowel de Vereniging Contactcenters Nederland (VCN) als Werkgeversvereniging Contactcenters (WGCC) hebben tijdens Algemene Ledenvergaderingen aangegeven definitief akkoord te gaan met de fusering. Juridisch gezien kan de samenvoeging doorgaan en de akte zal de notaris op 31 december 2011 passeren.
Al eerder gaven de leden van zowel VCN en WGCC fiducie te hebben in de samenvoeging tot het gezamenlijke Klantservice Federatie (KSF). Nu is de fusie ook juridisch goedgekeurd na de vrijwel unanieme bevestiging van beide verenigingen.
In de nieuwe brancheorganisatie moeten zowel inhouse als facilitaire contactcenters vertegenwoordig worden, alsmede leveranciers en zzp’ers. De besturen van de oude verenigingen zullen de nieuwe KSF-statuten voorleggen aan hun leden en vervolgens wordt een nieuw bestuur gekozen. Alexander Hamel, voorzitter VCN en interim-voorzitter KSF, zegt dat KSF belangrijk is omdat klanten geen verschil zien tussen een inhouse of facilitair contactcenter.
Bron: Customer Talk