Uitgelicht

feb
27
Home » Nieuws » Korting op zorgpremie via Facebookpagina Blue van VGZ

Korting op zorgpremie via Facebookpagina Blue van VGZ

Redactie Customer Talk
Door Redactie Customer Talk
Thursday, December 22, 2011 om 12:00 PM
Tags:

Blue, de nieuwe online zorgverzekering van zorgverzekeraar VGZ, gaat vanaf nu korting op de zorgpremie van 2012 geven via het sociale netwerk Facebook. Het aantal aanmeldingen op de fanpagina van de zorgverzekeraar bepaalt de hoogte van de korting. Hoe meer mensen zich aanmelden, hoe hoger het kortingsbedrag.

Zorgverzekeraar VGZ wil met deze actie voor online zorgverzekering Blue via het sociale netwerk Facebook korting bieden aan hun (potentiële) klanten. Hoe meer mensen zich aanmelden op de Facebookpagina van Blue, hoe hoger het kortingsbedrag zou moeten worden. De korting is minimaal 30 euro, maar zou kunnen oplopen tot 110 euro per jaar.

Geïnteresseerden zouden na het ‘liken’ van de pagina moeten kunnen zien hoeveel mensen zich hebben ingeschreven en hoeveel korting die mensen krijgen. Ook is te zien hoeveel aanmeldingen nog nodig zijn voordat het kortingsbedrag omhoog gaat.

Het aanmelden op de Facebookpagina zou volgens de online zorgverzekeraar deelnemers tot niets verplichten. Aanmelden is mogelijk tot 27 december 2011.

Bron: Customer Talk

 


Onderwerp sponsors

Digital marketing

Hoofdsponsor:

Sitecore

Sponsor:

SDLAdobeSyncForce



Reageer op dit bericht

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Klik hier om in te loggen.


Word lid van Customer Talk
  • Toegang tot artikelen
  • Ontvang strategy bulletins
  • Toegang tot community
  • Ontvang news bulletins
Word lid    Of log hieronder in
E-mailadres:
Wachtwoord
  Wachtwoord vergeten Log in